e
sv

MEB 500 Bin Tablet Sık Sorular Sorular: Tablet bilgisayar ile katıldığım canlı derslerde ses sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

1405 Okunma — 13 Ocak 2021 20:26
avatar

Mehmet Ural

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cevap: Samsung, Aidata ve General Mobile tablet bilgisayarlardan hangisine sahipseniz ilgili markanın teknik servislerini arayarak sorununuzla ilgili teknik destek alabilirsiniz.

Aidata Tablet: AİDATA MARKA FATİH PROJESİ KAPSAMINDA TEMİN EDİLEN TABLETLERLE İLGİLİ TEKNİK SERVİS OLUŞTURULMUŞ OLUP 0216 465 7070 NUMARADAN UZAKTAN TELEFONLA YARDIM VE GEREKTİĞİNDE FİZİKEN TABLET GELMESİ GEREKİYORSA MNG KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİM SAĞLANACAKTIR.

Samsung Tablet: 9 ilde yer alan servis merkezlerimize kullanıcılar birebir giderek cihaz onarımı konusunda destek alabilirler. Servis olmayan İllerde ikamet eden kullanıcılar ekte yer alan 81 İl Servis Merkezleri listesinde bulunulan ilin karşısında hangi servis adresi yazılı ise ürününü Yurtiçi Kargo şubesine giderek aşağıdaki anlaşma kodları ilgili servis merkezine ücretsiz olarak gönderim sağlayabilecektir.

İstanbul BDH Merkez Servis: 460069720

Ankara BDH Merkez Servis: 460087748

General Mobile Tablet: Tablet bilgisayar kutusu ve garanti belgesi üzerinde yer alan 0850 955 15 15 servis numarası aranarak telefon ile çözülemeyen sorunlar müşteri temsilcisinin vereceği kargo kodu ile belirttiği kargo firmasına götürülerek ücretsiz kargo imkanı sağlanacaktır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • MEB 500 Bin Tabletle İlgili Sık Sorular Sorular – Teknolojik Öğretmenler
  3 sene önce

  […] Tablet bilgisayar ile katıldığım canlı derslerde ses sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım? […]

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

MEB 500 Bin Tablet Sık Sorular Sorular: Tablet bilgisayar ile katıldığım canlı derslerde ses sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?