DOLAR

32,2053$% -0.22

EURO

35,1156% -0.22

STERLİN

41,0337£% -0.05

GRAM ALTIN

2.498,17%1,32

ONS

2.414,64%1,64

BİST100

10.643,58%3,14

a

NetSupport School Programı

NetSupport School Programı

Eğitim kurumları için tasarlanmış etkileşimli sınıf yönetim programıdır. Eğitmenler ağ üzerinde yer alan öğrenci bilgisayarları üzerinde tam kontrol sağlayabilmektedir. Öğrenci bilgisayarlarında yer alan uygulamaları görüntü edebilir, bilgisayarları kapatabilir, açabilir, belirli uygulamaları engelleyebilir, anket, test oluşturabilir, öğrenci bilgisayar seslerini, ekran görüntüsünü alabilir, öğrenci bilgisayarında yer alan usb/dvd gibi bileşenleri kısıtlayabilir kısaca öğrencinin tüm hareketleri izleyebilir ve eğitim kalitesini arttırabilirsiniz.

Genel Özellikler
Kontrol

NetSupport School ile sınıftaki her bir sistem üzerindeki tüm öğrenci etkinliklerini kontrol altında tutabilirsiniz. Günün, dersin, başlangıcında bir tıklama ile tüm öğrenci bilgisayarlarını kilitleyebilirsiniz ve dikkatlerini derse yönlendirebilirsiniz.

Sınırlama
Öğrencilerin ne yaptıklarını izleyin, erişmek istedikleri kaynaklara (yazıcı, USB, CD gibi) erişimlerini kontrol edin. Tüm bunları dersin başında otomatik olarak da yaptırabilirsiniz.

Değerlendirme
Konunun anlaşılıp anlaşılmadığının ölçüm ve değerlendirilmesi eğitim için anahtar bir konudur. NetSupport School bu noktada eşsiz özellikler sunmaktadır: Birey ve gruplara uygulanabilecek gerçek zamanlı “Soru-Cevap” şeklinde hızlı “küçük sınavlar” ve “önce kim cevap verecek” şeklinde oyun tarzında değerlendirmeler yapabilir, Gelen cevaplara göre öğrencilerinizi otomatik olarak gruplayabilirsiniz. Tam bir değerlendirme yapmak için kullanacağınız ve önceden hazırlanmış sorularınızı uygulayacağınız bir “Sınav” modülü NetSupport School’un önemli bileşenlerinden birisidir.

İşbirliği
NetSupport’un tüm bileşenleri birlikte çalışmayı, işbirliğini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Konu (ders) ile ilgili tüm kayıtların (önerilen kaynaklar, ekran görüntüleri, öğretmenin notları ve küçük sınav sonuçları gibi) tutulduğu ve öğrencilerin daha sonra konuyu tekrar etmelerine yardımcı olan sayısal ders notları, derse gelemeyen öğrenciler için de bir cankurtaran simiti işlevini görmektedir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Gümüşhacıköy Kütüphane Otomasyon Programı

HIZLI YORUM YAP